GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Eğitimli mühendis ve teknisyen kadrosuyla birlikte güneş enerjisi konusunda kaliteli hizmet veren firmamız, bu konuda kendini ispatlamış markaları tercih ederek sektörde iyi bir noktaya gelebilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Gerek ON-GRID ve gererkse de OFF-GFRID sistemler konusunda çalışarak güneş enerjisi sistemleri konusundada hızla ve güvenle büyümeye devam etmektedir.

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için yeşil enerji ve yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretimine inanan Firmamız, karbon salınımının azalmasına destek olan projelerde yapımcı ve yatırımcı olarak faaliyet göstermeyi benimsemiş ve bu doğrultuda organize olmuştur.

2007 Yılından bugüne Yenilenebilir Temiz ve Çevre Dostu enerji sistemleri konusunda faaliyetlerine hız veren ; kamuoyu ve müşterilerini bilgilendirme konusunda tanıtım çalışmaları yapmaktadır ve bu sektöre katkıda bulunmanın bir sorumluluk olarak kabul etmektedir.

Kalitesi Türkiye ve tüm Dünya’ da onaylanmış ürünler ile etik ve kaliteli hizmet sunmak ana prensibi olan  tüm çalışmalarında teknik ve ticari olarak kullanıcı memnuniyeti ve ideal çözüm temel hedefidir ve bu amaçla her projeyi ihtiyacı karşılamaya yönelik teknik olarak uygun ve ekonomik çözümler oluşturmaya özen göstermektedir.

Firmamız, her türlü malzeme, cihaz, sistem v.b. taleplere; teknikmüşavirlik, projelendirme dahil, pazarlama, devamlılık ihtiva eden projeler için stok bulundurma, toptan ve/veya perakende satış, teknikservis, montaj, satışöncesi ve sonrası tüm hizmetleri, komple anahtar teslimi olarak sunmaktadır.